Bezkompromisowy urlop w regionie Zell am See-Kaprun

para turystów biegnąca do wody w strojach kąpielowych

Bezkompromisowy urlop w regionie Zell am See-Kaprun

Zell am See-Kaprun w sercu austriackich Alp to prawdziwy urlopowy raj dla miłośników wędrówek i wspinaczek, rodzin i par, rowerzystów oraz downhillowców, łowców adrenaliny, smakoszy, amatorów jogi i zapalonych golfistów. Kto ceni sobie różnorodność, pokocha Zell am See.

Od wiecznej zmarzliny lodowca Kitzsteinhorn, przez pełne doznań stoki Schmittenhöhe; od parku linowego Schmidolins Feuertaufe po pokazy świateł i laserów Zeller Seenzauber. Wszystko to oraz ponad 40 innych atrakcji dostępnych jest dla gości regionu dzięki karcie Zell am See-Kaprun Summer Card. Pozostaje tylko dokonać właściwego wyboru.

  • Od początku lipca amatorzy wspinaczki będą mogli zdobywać Kitzsteinhorn w zupełnie nowy sposób. Wraz ze specjalnym przewodnikiem Parku Narodowego można wybrać się na wyprawę „Kitzsteinhorn Explorer Tour”, prowadzącą przez aż cztery strefy klimatyczne. Zwieńczeniem eskapady jest usytuowana na wysokości 3029 metrów n.p.m. najwyższa platforma widokowa Kraju Salzburskiego „Top of Salzburg”. Idealnym uzupełnieniem oferty jest bezpłatna wycieczka po fantastycznej stacji „Gipfelwelt 3.000”.
  • Niezapomniane wrażenia oferuje nowa ściana wspinaczkowa na tamie przy wysokogórskich jeziorach Hochgebirgsstauseen – najwyżej na świecie położonym miejscu wspinaczki na zaporze wodnej. W jego bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się „Kletterarena Höhenburg” z kolejnymi trasami do wspinaczki wysokogórskiej i sportowej – zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów.
  • Górskie jodłowanie, joga na desce do stand up paddlingu czy też spotkania ziołowych czarownic na górze Schmittenhöhe –  Zell am See-Kaprun daje latem wiele możliwości, by spróbować czegoś zupełnie niespotykanego.

Newsletter

baner zachęcający do wyjazdu do Kolombo
[instagram-feed num=4 cols=3 num=9 showfollow=true buttontext="Pokaż więcej zdjęć" [instagram-feed followtext="Obserwuj na Instagramie"]

Popularne wpisy