Jesteśmy pionierami

Experiential Travel

Czym jest Experiential Travel?

Experiential travel to nie zwykłe zwiedzanie – każdy dzień podróży to unikalne przeżycia i autentyczny zachwyt nad pięknem otaczającego świata. Stawia na głębokie poznawanie lokalnej kultury i inspirujące spotkania z ciekawymi ludźmi z lokalnych społeczności.

Z każdej takiej podróży wracasz bogatszy o duchowe przeżycia  – doświadczasz każdego miejsca wszystkimi zmysłami: patrzysz, słyszysz, czujesz, dotykasz.

O nas

Gwieździste niebo w chile atacama

Podróżnicy z pasją

Jesteśmy zespołem podróżników, których dzieli pasja do poznawania świata i chęć dzielenia się nią z innymi.                      

Piszemy do prasy

Wrażeniami z naszych wypraw dzielimy się z czytelnikami renomowanych tytułów takich jak National Geographic Traveller, Poznaj Świat czy Business Traveller.

Wieloletnie doświadczenie

Od ponad 10 lat organizujemy i projektujemy podróże w najdalsze zakątki ziemi, zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm.

dwa kieliszki i butelka wina na tacy na tle zachodzącego słońca

Znamy się na kuchni

Śledzimy też kulinarne trendy – współpracujemy z najlepszymi szefami kuchni oraz szkołami gotowania na całym świecie. Nasze recenzje i wywiady z mistrzami kuchni publikujemy w magazynie Food and Friends.

widok na liczne kolorowe balony z pasażerami, unoszące się nad Kapadocją

Ponad 70 krajów

Odwiedziliśmy ponad 70 krajów – przemierzamy nasze trasy samolotem, helikopterem, motorem, a nawet balonem.

Mamy własnego bloga

Piszemy też artykuły, recenzje hoteli i restauracji oraz relacje z podróży do własnego magazynu – wszystkie znajdziesz na naszej stronie.

Poznaj bliżej założycieli Travel Design

Ania fotografka

Anna

Z zawodu marketingowiec, z pasji podróżnik i fotograf. Uwielbia poznawać nowe kultury, uczyć się języków obcych i dzielić się swoimi wrażeniami z podróży z innymi. Każdy wyjazd planuje z wyprzedzeniem w najdrobniejszych szczegółach, gdyż musi pogodzić obowiązki dziennikarskie: wywiady z szefami kuchni i menedżerami hoteli ze zwiedzaniem, odpoczynkiem i czasem dla rodziny. Planuje i organizuje wyprawy dla siebie i innych w ramach portalu www.traveldesign.pl

młody mężczyzna nad brzegiem morza

Konrad

Dziennikarz i fotograf. Łączy pasję do podróży z fascynacją nowymi technologiami. Odwiedził ponad 50 krajów świata, z czego ponad pięć lat mieszkał w Afryce. Miłośnik dobrej kuchni i wina oraz odkrywania nowych smaków. Co roku przemierza kilka tysięcy kilometrów na wyprawach motorem.